První jízda se SmileCar se slevou 750 Kč - Našim pro radost

Našim pro radost

Protože vám rádi děláme radost, máme pro vás hromadu slev a výhod. Jen se na to podívejte!

SmileCar- Obrázek v detailu

První jízda se SmileCar se slevou 750 Kč

- 750 Kč
Výhodu lze získat ještě: 13 dní

Objednat výhodu:

Co pro vás máme

SmileCar je český peer-to-peer carsharing. Připojte se k automobilové revoluci. Na SmileCar si lidé půjčují auta od lidí, je to jednoduché. Vyberte si ze stovek aut přesně takové, které potřebujete.

Nyní se slevou 750 Kč na první jízdu.

V čem jede SmileCar? Seznamujeme lidi, kteří vlastní auto, ale nevyužívají ho, s lidmi, kteří auto nemají, ale potřebují ho. Služba SmileCar nabízí to, o čem jste si doteď mohli nechat jen zdát. Umožňuje střídat auta tak, jak zrovna potřebujete. A půjčovat Vám je budou lidé z Vašeho okolí. Proč platit za auto, které většinu času někde stojí? Se SmileCar zaplatíte opravdu jen tehdy, když ho využijete. Pokud Vám vůz naopak parkuje celé dny v garáži, můžete ho nabídnout ostatním. Kromě dobrého pocitu získáte i zajímavý přivýdělek.

Proč SmileCar vyzkoušet? Je to jednoduché – ceníme si času. Vašeho i našeho. Proto projdete jen základní registrací, kterou zvládnete ve SmileCar mobilní aplikaci, a za pár minut už můžete mít zarezervované ideální auto na sobotní výlet nebo naopak nabízet svůj vozový park ostatním.

Je to bezpečné – chápeme, že některé situace člověk nevymyslí ani v těch nejdivočejších snech. Připravili jsme proto takové smluvní podmínky, které zajišťují kompletní ochranu ať už si chcete auto pronajmout, nebo ho někomu nabídnout. Spát proto můžete dál v klidu. Při nehodě či krádeži se jako řidič budete podílet pouze 5 procenty ze škodné události. Proti nepříjemnostem všeho typu Vás chrání pojištění odpovědnosti. S prémiovým pojištěním si spoluúčast můžete snížit na pouhé 1 %.

Je to zábavné – nenechte se omezovat vlastním autem. Užívejte si života naplno a auto přizpůsobte aktuální potřebě. Kamarády naložte do dodávky a vydejte se na cestu po Evropě. Na rande si vyjeďte v kabrioletu a šéfa naštvěte vymazleným sporťákem. No, a Vaše vlastní auto Vám na to mezitím vydělá.

Je to dostupné – SmileCar nabízí ceny v průměru o 50 až 60 procent nižší než klasické autopůjčovny. Navíc můžete obratem nabídnout vlastní auto, takže Vás půjčování nemusí stát v podstatě nic.

Je to ekologické – sdílením aut přispějete ke snížení počtu aut na silnicích. Tím pomůžete zlepšit ovzduší či zvýšit počet parkovacích míst ve městech. Jeden SmileCar nahradí až 8 osobních automobilů.

Jak na to:

  1. Nejdřív je třeba potvrdit souhlas s Podmínkami programu.
  2. Pak zadáte své hlasové telefonní číslo T-Mobile v devítimístném formátu a kliknete na tlačítko „Odeslat“.
  3. Přijde vám SMSka se slevovým kódem a je skoro vyhráno.
  4. Pak už jen stačí při objednávce na SmileCar vyplnit slevový kód a můžete vyrazit na svou první jízdu se slevou 750 Kč.
  5. Objednávku a slevu můžete uskutečnit i přes aplikaci. Stáhnete si aplikaci SmileCar na Google Play nebo v App Store do telefonu.

Kde slevu využít:

Na SmileCar nebo v mobilní aplikaci SmileCar na Google Play a v App Store.

Platnost nabídky:

Do: 31. 1. 2018

Pravidla čerpání:

Jedno telefonní číslo může výhodu čerpat 1× za dobu platnosti nabídky.

Kód platí od 1. 11. 2017 do 31. 1. 2018.

Sleva 750 Kč na první jízdu platí pro všechna auta, která jsou rezervována přes web či aplikaci SmileCar.

Slevový kód můžete také získat zasláním bezplatné SMS ve tvaru PRORADOST SMILECAR3 na číslo 4603.